SAGE Group Head Cleaner - 6 x 5g (SCC201) espressomachine reiniger

SAGE Group Head Cleaner - 6 x 5g (SCC201) espressomachine reiniger

★ Sage Group Head Cleaner voor espressomachines
➤ Verwijdert koffievetten en resten doormiddel van een Backflush
✔ 6 zakjes van 5 g (SCC201) voor maandelijks onderhoud
★ Zorgt voor optimale extractie en smaak
Lees meer
11,50
Per stuk excl. €5,95 verzendkosten (Gratis verzending vanaf €40)
Voor 23:59 besteld = morgen in huis!
Volume voordeel
ECCELLENTE
Bekijken
Product Informatie

Wat krijg je in huis?

Met de Sage Group Head Cleaner (SCC201) ontvang je 6 afzonderlijke zakjes reinigingspoeder, elk met een inhoud van 5 gram. Elk zakje is goed voor één volledige backflush-reinigingsbeurt, waardoor deze verpakking geschikt is voor 6 complete reinigingen van de groepskop van je Sage espressomachine. Regelmatig reinigen voorkomt ophoping van koffievetten en zorgt voor een optimale werking en smaak.

Wist je dat…
koffievetten zich ophopen in de groepskop en leidingen, wat kan zorgen voor bittere espresso’s en verminderde doorstroming als je niet regelmatig backflusht?


Grondige reiniging van de groepskop met Sage Group Head Cleaner

De Sage Group Head Cleaner is speciaal ontwikkeld voor het reinigen van de groepskop (group head) van Sage espressomachines. Tijdens het zetten van espresso blijven koffieoliën en -resten achter in de zetgroep en interne kanalen. Zonder regelmatige reiniging kunnen deze resten de smaak negatief beïnvloeden en de prestaties van de machine verminderen.

Door periodiek het backflush-reinigingsprogramma uit te voeren met dit originele Sage reinigingspoeder blijft de groepskop schoon, werkt de machine soepel en behoud je een constante espressokwaliteit.

Hoe vaak moet je je Sage espressomachine reinigen?

De reinigingsfrequentie is afhankelijk van het gebruik:

• Na elke 200–250 zetbeurten (melding ‘CLEAN ME’)
• 1–2 kopjes per dag → reinigen elke 4 weken
• 3–5 kopjes per dag → reinigen elke 2–3 weken
• Meer dan 6 kopjes per dag → wekelijks reinigen

Maak je Sage onderhoudspakket compleet

Sage Steam Wand Cleaner – verwijdert melkvetten en eiwitten uit het stoompijpje voor perfect melkschuim.

Sage ontkalker – verwijdert kalkaanslag uit het interne watersysteem van je machine.


Opmerking

Reinigingspoeder verwijdert geen kalkaanslag. Gebruik hiervoor altijd een geschikte Sage ontkalker. Regelmatig reinigen én ontkalken zorgt voor de beste prestaties en smaak.

Naam Group Head Cleaner - 6 x 5g (SCC201) espressomachine reiniger
Merk SAGE
Artikelcode SCC201
SKU E-0776
EAN 9355973135794
Veiligheidsblad Download MSDS
Voorgaande productnummers SEC250 - BEC250 -SCC201NEU0NEU1 - SCC201 - E-0523
Conditie Nieuw

Instructie

Groepskop reinigen (backflush) met Sage Group Head Cleaner
1. Zet de Sage espressomachine aan en laat deze volledig opwarmen.
2. Plaats het blindfilter (zonder gaatjes) in het portafilter.
3. Voeg 1 zakje (5 g) reinigingspoeder toe aan het blindfilter.
4. Plaats het portafilter stevig in de groepskop.
5. Houd tegelijk de knoppen ‘Power’, ‘1 Cup’ en ‘2 Cup’ ingedrukt tot de reinigingscyclus start (± 10 seconden).
6. Laat het volledige programma (± 5 minuten) afronden.
7. Verwijder het portafilter en spoel dit grondig schoon.
8. Laat meerdere keren heet water door de groepskop lopen zonder portafilter om na te spoelen.

Extra onderhoudstip
Reinig het stoompijpje direct na gebruik en verwijder melkvetten periodiek met een geschikte melksysteemreiniger.

Milieu & veiligheid
Dit reinigingspoeder is gecertificeerd als Certified Allowed Input door Australian Certified Organic (ACO) en bevat geen schadelijke of vervuilende stoffen.

Bundle producten

Koffiebonen Deal
Group Head Cleaner - 6 x 5g (SCC201) espressomachine reiniger
Group Head Cleaner - 6 x 5g (SCC201) espressomachine reiniger
19,56 20,45 Toevoegen