WATERDROP Waterfilter voor Krups, Melitta, Nivona en Siemens - 6 stuks

WATERDROP Waterfilter voor Krups, Melitta, Nivona en Siemens - 6 stuks

★ Waterdrop waterfilters in 6-pack voor volautomaten
➤ Verminderen kalk en onzuiverheden effectief
✔ Geschikt voor Krups, Melitta, Nivona en Siemens
★ Verbeteren koffiesmaak en beschermen je machine
Lees meer
28,95
Per stuk excl. €5,95 verzendkosten (Gratis verzending vanaf €40)
Op werkdagen voor 17:00 besteld is morgen in huis!
Product Informatie

Wat krijg je in huis?

Met deze verpakking ontvang je 6 WATERDROP waterfilters, geschikt als compatibel alternatief voor koffiemachines van Krups, Melitta, Nivona en Siemens die dit filtertype gebruiken. Elk waterfilter is goed voor gemiddeld 1 tot 2 maanden gebruik, afhankelijk van waterhardheid en zetfrequentie. In totaal biedt deze set langdurige waterfiltratie, een stabiele koffiesmaak en effectieve bescherming tegen kalkaanslag.

Wist je dat…
een waterfilter niet alleen kalk vermindert, maar ook chloor en andere smaakverstorende stoffen uit het water haalt, wat direct invloed heeft op het aroma van koffie?


Gefilterd water en betrouwbare machinebescherming met WATERDROP waterfilters

De WATERDROP waterfilters filteren het leidingwater direct bij elke bereiding en verminderen kalk, chloor en andere ongewenste stoffen, terwijl essentiële mineralen behouden blijven. Dit zorgt voor een betere smaak en aroma van koffie en espresso, ongeacht het merk koffiemachine.

Door het gebruik van deze waterfilters wordt de vorming van kalkaanslag in het interne watersysteem beperkt. Dit helpt om storingen te voorkomen, de doorstroming stabiel te houden en de levensduur van je koffiemachine te verlengen. Dankzij de 6-pack heb je altijd voldoende filters op voorraad voor structureel onderhoud.

 

Geschikt voor welke koffiemachines?

De WATERDROP waterfilters voor Krups, Melitta, Nivona en Siemens – 6 stuks zijn geschikt voor koffiemachines die gebruikmaken van het CLARIS waterfiltersysteem. Dit filter is een compatibele vervanger voor het originele CLARIS-type waterfilter.

Siemens koffiemachines (CLARIS)
  • Siemens Surpresso Serie
  • Oudere Siemens volautomaten met CLARIS-filterhouder
Melitta koffiemachines (CLARIS)
  • Melitta Caffeo Solo
  • Melitta Caffeo Solo & Perfect Milk
  • Melitta Caffeo Passione
  • Melitta Caffeo Varianza
  • Melitta Caffeo CI
  • Melitta Caffeo Barista
Nivona koffiemachines (CLARIS)
  • Nivona CafeRomatica 5-serie
  • Nivona CafeRomatica 6-serie
  • Nivona CafeRomatica 7-serie
  • Nivona CafeRomatica 8-serie
  • Nivona CafeRomatica 9-serie
Krups koffiemachines (CLARIS)
  • Krups volautomatische koffiemachines met CLARIS-filterhouder
  • Krups EA-serie (oudere modellen)
Niet geschikt voor
  • Machines met Brita Intenza of Intenza+ waterfilter
  • Siemens EQ-serie koffiemachines
  • Machines met AquaClean waterfiltersysteem
  • Machines zonder CLARIS-filterhouder

Belangrijk: Dit WATERDROP waterfilter is uitsluitend geschikt als vervanging voor het CLARIS waterfiltertype. Het is niet compatibel met Brita Intenza, Intenza+, AquaClean of andere filtersystemen. Controleer altijd het huidige waterfilter in je koffiemachine.

Opmerking

Dit waterfilter is bedoeld voor koffiemachines van Krups, Melitta, Nivona en Siemens die gebruikmaken van dit filtertype. Het gebruik van een waterfilter vermindert kalkaanslag aanzienlijk, maar vervangt ontkalken niet volledig. Volg altijd de onderhoudsmeldingen van je koffiemachine.

Naam Waterfilter voor Krups, Melitta, Nivona en Siemens - 6 stuks
Merk WATERDROP
Artikelcode E0845
SKU E-0845
EAN 8720682983768
Veiligheidsblad Download MSDS
Voorgaande productnummers AS-CF050, F088, FMC003
Conditie Nieuw

Instructie

WATERDROP waterfilter plaatsen
1. Haal het waterfilter uit de verpakking.
2. Dompel het filter enkele seconden onder in koud water om lucht te verwijderen.
3. Plaats het filter in het waterreservoir van de koffiemachine.
4. Vul het reservoir met vers water en plaats het terug.
5. Activeer het waterfilter via het menu van de koffiemachine (indien van toepassing).
6. Laat een hoeveelheid water doorlopen en gooi dit weg.

Vervangingsadvies
Vervang het waterfilter iedere 1–2 maanden, afhankelijk van waterhardheid en gebruiksintensiteit.