Wat krijg je thuis?
1 Nivona Claris waterfilter, goed voor het filteren van 50 liter water.
Zo blijft je Nivona koffiemachine als nieuw!
Tijdens het zetten van koffie kan er kalk en verontreinigingen zoals zware metalen en chloor in het water achterblijven, waardoor de interne onderdelen van je Nivona koffiemachine na verloop van tijd kunnen worden aangetast. Dit kan de werking van de machine beïnvloeden en de koffiesmaak minder puur maken.
Door het gebruik van het originele Nivona Claris waterfilter wordt het water effectief gefilterd en ontstaat er minder kalk. Zo blijft je koffiemachine schoon, werkt deze optimaal en blijft de koffiesmaak zacht en puur zoals bedoeld. Regelmatig gebruik van het waterfilter helpt bovendien om de levensduur van je machine te verlengen.
Voor welke koffiemachines is dit waterfilter geschikt?
Het originele Nivona Claris waterfilter is geschikt voor alle Nivona volautomatische koffiemachines die met Claris waterfilters werken, waaronder de CafeRomatica-, NICR- en NIVO-series.
Nivona CafeRomatica serie
- Nivona NICR 5xx serie
- Nivona NICR 6xx serie
- Nivona NICR 7xx serie
- Nivona NICR 8xx serie
- Nivona NICR 9xx serie
Nivona NIVO serie
- Nivona NIVO 8000
- Nivona NIVO 8101
- Nivona NIVO 8103
- Nivona NIVO 8107
Het waterfilter is ontworpen om kalk, chloor en andere onzuiverheden uit het water te filteren, zodat je koffie beter smaakt en je machine beschermd wordt tegen schade door kalkvorming.
Aanbevolen onderhoudsartikelen voor Nivona
✓ ECCELLENTE Waterfilter voor Nivona - Het Eccellente Waterfilter voor Nivona geeft een goede aromaontwikkeling voor een maximale koffiebeleving.
✓ NIVONA Reinigingstabletten – Door je koffiemachine regelmatig te reinigen met Nivona reinigingstabletten worden koffievetten en olieresten effectief verwijderd.
✓ NIVONA Vloeibare Melkreiniger – De Nivona vloeibare melkreinger is speciaal ontwikkelt voor je hoogwaardige Nivona koffiemachine met cappuccino-functie.
Let op!
Een waterfilter vermindert kalkaanslag, maar kan kalk niet volledig voorkomen. Ontkalk je koffiemachine regelmatig met de NIVONA Speciale Vloeibare Ontkalker voor optimale prestaties en een langere levensduur.
| Naam | Claris Waterfilter |
| Merk | NIVONA |
| Artikelcode | 390700100 |
| SKU | E-0420 |
| EAN | 4260083467015 |
| Voorgaande productnummers | E-0420 - E0420 - 390700100 - 390 700 100 - NIRF 700 - NIRF-700 - NIRF.700 - NIRF700 |
| Conditie | Nieuw |
Hoe gebruik je het Nivona Claris waterfilter?
Het Nivona Claris waterfilter zorgt voor zachter en schoner water in je koffiemachine. Zo gebruik je het correct:
- Zorg dat de koffiemachine uitgeschakeld is en de watertank leeg is.
- Haal het oude waterfilter (indien aanwezig) uit de watertank.
- Verwijder de verpakking van het nieuwe Nivona Claris waterfilter.
- Laat het filter ongeveer 5 seconden in water onderdompelen zodat het volledig gevuld is.
- Plaats het filter in de watertank van de machine.
- Vul de watertank met vers water en plaats deze terug in de machine.
- Start de machine en volg de instructies op het display om het filter te activeren (sommige modellen vragen om filteractivering via het menu).
- Na het activeren is je machine klaar voor gebruik met gefilterd water.
Tip: Vervang het Claris waterfilter ongeveer elke 2 maanden of na 50 liter gebruik voor optimale prestaties en koffiesmaak.